| Dane szczegółowe |
|
Nazwa stanowiska |
Przedstawiciel |
|
Rodzaj pracy |
Umysłowa / Specjaliści |
|
Wojewódźtwo: |
kujawsko-pomorskie |
|
|
Współpraca z Kancelarią odszkodowawczą
W związku z dynamicznym rozwojem Polskiego Biura Odszkodowań Komunikacyjnych (PBOK) poszukujemy na terenie całego kraju przedstawicieli oraz managerów do budowy grup sprzedażowych lub posiadających już własne grupy.
Praca w PBOK polega na wyszukiwaniu i podpisywaniu umów o dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z tytułu szkód osobowych i rzeczowych. Oparta jest na systemie Multi-Level-Marketingu, który daje możliwość budowania bardzo dużych zespołów sprzedażowych.
Nasi współpracownicy otrzymują cały pakiet niezbędnych narzędzi do tworzenia grup sprzedażowych, natomiast przygotowana oferta Biura daje naszym Doradcom bardzo duże możliwości w rozmowie z potencjalnym klientem.
Oferujemy:
- stabilność oraz możliwość rozwoju
- wysokie prowizje
- bardzo atrakcyjny plan marketingowy
- program Premia z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi (m.in. szkolenia zagraniczne , samochody)
- systemy informatyczne wspomagające budowę oraz zarządzanie grupami sprzedażowymi
- dodatkowe prowizje wynikające z budowy własnej grupy Doradców
- zaliczki za podpisane umowy
- umowy: agencyjne dla osób z działalnością gospodarczą , oraz umowy zlecenie dla osób bez działalności
Kontakt:
Zgłoszenia prosimy kierować na adres email: agnieszkakruk@pbok.pl