Aranżacje wnętrz, projektowanie wnętrz, wizualizacje 3D od 29 zł m2 ONLINE

Aranżacje wnętrz, projektowanie wnętrz, wizualizacje 3D od 29 zł m2 ONLINE
Aranżacje wnętrz, projektowanie wnętrz, wizualizacje 3D od 29 zł m2 ONLINE
Cena: 29 zł
Właścicielka mgr Marta Dąbrowska - absolwentka studiów II stopnia Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej na kierunku Wzornictwo Przemysłowe. Projektowanie Designu zawsze było moją fascynacją jednak tą prawdziwą pasją jest projektowanie wnętrz, więc poszłam za głosem serca.

Specjalizuje się w projektach wszelkiego typu wnętrz, dla klientów indywidualnych oraz firm. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, tworząc projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem.

Dokładnie słucham i skupiam się na Państwa upodobaniach, ponieważ to Klient będzie użytkownikiem zaprojektowanego przeze mnie wnętrza.

Oferuję swoje usługi w różnych zakresach. Mogą one polegać na samych wizualizacjach 3D, bądź mogę świadczyć je od pomiarów, poprzez remont do zupełnego wykończenia wnętrza.

Stale doskonale swój warsztat i umiejętności, gromadząc doświadczenie oraz nowe inspiracje. Moim celem jest zadowolić Klienta, projektując wnętrze zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne... takie, które będzie odpowiadało Państwa upodobaniom.

https://www.facebook.com/MD-Studio-Aran%C5%BCacje-Wn%C4%99trz-972207509574102/
Miejsce: Chojnice, pomorskie,

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 174370

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Ogłoszenia podobne:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.